Kontakt os

Find kontaktoplysninger til den afdeling, du søger.

Aleris Omsorg

Klik her for at finde kontaktoplysninger til alle vores afdelinger

Aleris-Hamlet Hospitaler

Aleris-Hamlet Aalborg

Telefon:     3637 2750
Adresse: Sofiendalsvej 97, 9200 Aalborg SV
Mail:          aalborg@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet Aarhus, Brendstrupgårdsvej

Telefon:     3637 2500
Adresse: Brendstrupgårdsvej 21, 8200 Aarhus N
Mail:          aarhus@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet Aarhus, Tueager

Telefon:     3637 2500
Adresse: Tueager 5, 8200 Aarhus N
Mail:          tueager@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet Esbjerg

Telefon:     3637 2700
Adresse: Bavnehøjvej 2, 6700 Esbjerg
Mail:          esbjerg@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet Herning

Telefon:     3637 2600
Adresse: Birk Centerpark 28, 7400 Herning
Mail:          herning@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet København

Telefon:     3817 0700
Adresse: Gyngemose Parkvej 66, 2860 Søborg
Mail:           kobenhavn@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet Parken

Telefon:     3817 0700
Adresse: Øster Allé 42, 2. sal, 2100 København Ø
Mail:          parken@aleris-hamlet.dk

Aleris-Hamlet Ringsted

Telefon:     5761 0914
Adresse: Haslevvej 13, 4100 Ringsted
Mail:         ringsted@aleris-hamlet.dk 

Aleris-Hamlet Hospitaler – Faktureringsenheden

Telefon:     3817 0700

Telefontider: Man+ons: 8-17. Tirs+tors: 8-16. Fre: 8-15

EuroEyes

Telefon:     7027 4553
Mail:         info@euroeyes.dk

Til toppen af siden