Overnatning for pårørende

Overnatning på Aleris-Hamlet 

Såfremt der er ledige sengepladser, er det muligt for dig at have en pårørende medindlagt mod betaling.

Pris pr. nat: 800 kr.

Alternativt kan du booke overnatning på et af nedenstående hoteller:

Hoteller i København

Scandic Glostrup

Roskildevej 550
2605 Brøndby
Telefon:+45 4343 4200
E-mail:glostrup@scandichotels.com
Web: scandichotels.dk
Scandic Glostrup giver 8 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende, såfremt det bookes gennem Aleris-Hamlet.

Herløv Kro Hotel

Herlev Torv 9 - 11
2730 Herlev
Telefon: 4494 0003
E-mail: hotel.herlev@email.dk
Web: herlev-kro.dk
Herløv Kro Hotel giver 10 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende.

Hoteller i Aalborg

Milling Hotels

Vesterbro 36
9000 Aalborg
Telefon : 9812 6933
E-mail: gestus@millinghotels.dk
Web.: www.millinghotels.dk/hoteller/hotel-gestus/

Standard enkeltværelse m / morgemadsbuffet: 575 kr.
Standard dobbeltværelse m / morgemadsbuffet: 790 kr.

Ved reservation skal det oplyses, at denne er ifølge aftale med Aleris-Hamlet Hospitaler, Aalborg.

Hotel CABINN Aalborg

Fjordgade 20
9000 Aalborg
Telefon 9620 3000
E-mail: aalborg@cabinn.com
Web: www.booking.com

Economy enkeltværelse incl. morgenmad        515 kr.
Commodore Twin værelse incl. morgenmad   735 kr.

Ved reservation skal det oplyses, at denne er ifølge aftale med Aleris-Hamlet Hospitaler, Aalborg.

Hoteller i Aarhus

Scandic Aarhus Vest

Rytoften 3
8210 Aarhus
Telefon: +45 8615 6844
E-mail: aarhus@scandichotels.com
Web: scandichotels.dk
Scandic Aarhus Vest giver 10 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende, såfremt det bookes gennem Aleris-Hamlet

Scandic Aarhus City

Østergade 10
8000 Aarhus C
Telefon: +45 8931 8100
E-mail: aarhuscity@scandichotels.com
Web: scandichotels.dk
Scandic Aarhus City giver 12 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende, såfremt det bookes gennem Aleris-Hamlet.

Scandic Plaza Aarhus

Banegårdspladsen 14
8000 Aarhus C
Telefon: +45 8732 0100
E-mail: plaza.aarhus@scandichotels.com
Web: scandichotels.dk
Scandic Plaza Aarhus giver 10 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende, såfremt det bookes gennem Aleris-Hamlet.

Villa Provence

Fredens Torv 12
8000 Aarhus C
Telefon: 8618 2400
Email: hotel@villaprovence.dk
Web: villaprovence.dk
Villa Provence giver rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende.

Hotel Royal

Store Torv 4
8000 Aarhus
Telefon 8612 0011
E-mail: royal@hotelroyal.dk
Web: hotelroyal.dk
Hotel Royal giver 20 % rabat på deres listepriser til Aleris-Hamlets patienter og pårørende.

Hoteller i Esbjerg

Scandic Olympic

Strandbygade 3
6700 Esbjerg
Telefon:+45 4343 4200
E-mail: esbjerg@scandichotels.com
Web: scandichotels.dk
Scandic Olympic giver 8 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende, såfremt det bookes gennem Aleris-Hamlet.

Hoteller i Herning

Scandic Regina

Fonnesbechsgade 20
7400 Herning
Telefon:+45 9721 1500
E-mail: herning@scandichotels.com
Web: scandichotels.dk
Scandic Regina giver 8 % rabat på værelsesprisen til Aleris-Hamlets patienter og pårørende, såfremt det bookes gennem Aleris-Hamlet.

Til toppen af siden